Menu Zamknij

Milena Mazur finalistą konkursu Digital Wizards

Pomyślnie przeszła test dotyczący następujących zagadnień: wykorzystania Sztucznej Inteligencji (AI)cyberbezpieczeństwa i marketingu cyfrowego. Wykonała prezentację w programie Canva na temat „CYBERBEZPIECZEŃSTWA”. W konkursie wzięło udział 331 uczestników.

14 czerwca w budynku firmy Google w Warszawie odbył się finał tego konkursu. Podzielony został na dwa etapy. W pierwszym należało zaprezentować swoją pracę, natomiast w drugim rozwiązać test wiedzy.

W dniu następnym finaliści zwiedzili Centrum Nauki Kopernik oraz zagrali w grę miejską na warszawskiej Starówce.  

Twórcą programu Digital Wizards jest Fundacja KPMG, partnerami są Sekcja Informatyki Szkolnej Polskiego Towarzystwa Informatycznego i firma Google PolskaPatronat Honorowy objęli Pani Minister Edukacji Barbara Nowacka oraz Pan Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Marcin Kuchciński i Pan Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl

Skip to content