Menu Zamknij

My favourite recipe – Mój ulubiony przepis – Projekt klasy VI

Uczniowie klasy szóstej wykonali prace projektowe My Favourite Recipe prezentujące w języku angielskim przepis na ich ulubione danie. Celem projektu było utrwalenie, a zarazem poszerzenie słownictwa językowego z tego zakresu oraz wykazanie się pewną kreatywnością, po to, aby wszystkich zachęcić do przeczytania, wykonania a wreszcie zjedzenia proponowanej potrawy. A co proponują? Klasa szósta poleca pierogi, naleśniki, omlety, spaghetti, pizzę, chleb, czekoladowe babeczki, sałatkę owocową, tęczową galaretkę i wiele innych. Brzmi smacznie i ładnie wygląda, największą pomysłowością wykazała się Oliwka Biodrowicz, która – jak prawdziwy Chef Junior – nadzorowała ze zdjęcia wszystkie kulinarne poczynania. Nie zapomniała także o serwetkach (napkins), widelcu (fork) i nożu (knife) przydatnych przy jedzeniu. Gratulujemy i smacznego!

ENJOY YOUR MEAL!

Skip to content