Menu Zamknij

Niezwykła wizyta w bibliotece szkolnej

Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej organizowane corocznie, weszło już na stałe do kalendarza szkolnych wydarzeń. W dniu 7 lutego 2019r. uczniowie kl. I zostali przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Nauczyciel bibliotekarz pokazał im pomieszczenie biblioteczno- czytelnicze i zapoznał ich z regulaminem korzystania z zasobów biblioteki. Pani Bogusława Kaczmarska przygotowała w tym celu zagadki, rebusy i fragmenty utworów. Uczniowie świetnie spisali się w roli czytelników. Nowi użytkownicy złożyli ślubowanie i odbyło się uroczyste ,,PASOWANIE NA CZYTELNIKA”. W tym dniu mogli samodzielnie wypożyczać interesujące ich książki. Na zakończenie uroczystej wizyty uczniom wręczono okolicznościowe dyplomy, zakładki do książek oraz małe podobrazia malarskie. Wszystkim ,,nowicjuszom” gratulujemy i życzymy sukcesów czytelniczych.

Skip to content