Menu Zamknij

Zajęcia taneczne z panią z MDKu

Dnia 08-02-2019 odbyły się zajęcia taneczne dla uczniów klasy I. Zajęcia zostały zorganizowane przy współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Sanoku. W szkole gościliśmy panią instruktor tańca Agnieszkę Trznadel-Piasta, która zaproponowała dzieciom wspaniałą zabawę przy muzyce. W dobie komputerów ruch w okresie dorastania jest bardzo ważny! Zajęcia taneczne prowadzone były w oparciu o zabawę, ale także naukę. Pozwoliły wprowadzić urozmaicenie w zajęcia szkolne oraz spożytkowały niewyczerpalne pokłady energii dzieci. Pozwoliły się oderwać od rutyny zajęć szkolnych a także rozładować napięcia i stres związany z życiem szkolnym i nie tylko.

Przy okazji dzieci poznały pełną ofertę MDK, nie ukrywając zdziwienia z tak atrakcyjnych i różnorodnych zajęć. Zabawa z tańcem trwała ponad godzinę. Uczniowie byli zachwyceni. Zostały poczynione ustalenia w sprawie dalszej stałej współpracy. Przynajmniej jeden raz w miesiącu będziemy gościć instruktora, który poprowadzi zajęcia plastyczne, artystyczne lub taneczne.

Skip to content