Menu Zamknij

Otrzymaliśmy Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie. Przez kolejne 5 lat będziemy realizować Europejski Program Szkoły dla Zdrowia w Europie. Zgodnie z procedurą nadawania Certyfikatu, Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek, przyznał prestiżowe wyróżnienia kolejnym 38 placówkom należącym do sieci Szkół Promujących Zdrowie w Polsce. Nasza szkoła również znalazła się w tym gronie. Ze względu na pandemię uroczyste wręczenie certyfikatów w Warszawie nie odbyło się.  Przekazując naszej szkole certyfikat drogą pocztową, Minister Edukacji w dołączonym liście pogratulował nam i życzył dalszych sukcesów w kształtowaniu postaw prozdrowotnych dzieci i młodzieży. Przyznanie Certyfikatu jest potwierdzeniem, że szkoła pracuje zgodnie z modelem Szkoły Promującej Zdrowie oraz wyrazem uznania za dotychczasowe osiągnięcia będące wynikiem wieloletniej i systematycznej pracy. Zdrowy styl życia staje się nasza pasją, a społeczność szkolna i lokalna czerpie satysfakcję z osiąganych sukcesów.

Skip to content