Menu Zamknij

III miejsce Weroniki Potomskiej w Konkursie Angielskich Kolęd i Piosenek Świątecznych

Sukcesem i miejscem na podium zakończył się udział Weroniki Potomskiej – uczennicy klasy piątej – w VII edycji Konkursu Angielskich Kolęd i Piosenek Świątecznych KOSTAROWCE 2022. Weronika Potomska zajęła III miejsce w kategorii solista kl. IV – VI wykonując, w towarzystwie koleżanki grającej na skrzypcach, nostalgiczną kolędę „What Child is this?” Przygotowanie do konkursu było utrudnione ze względu na trwającą wtedy naukę zdalną o czym przekonała się zarówno uczennica, jak i nauczycielka pani Mariola Gorczyńska.

Konkurs został wpisany do wykazu zawodów i konkursów Podkarpackiego Kuratora Oświaty i może być wymieniony na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej.

Congratulations!

Skip to content