Menu Zamknij

Pasowanie na ucznia -Ślubujemy!

Pasowanie na ucznia to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka. 14 października 2022 roku uczniowie klasy I złożyli uroczyste ślubowanie i zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej w Trepczy. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać, recytować wierszyki oraz tańczyć. Najważniejszą częścią uroczystości było pasowanie wielkim ołówkiem przez Dyrektor Szkoły Marię Siedlecką. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekali być pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki.

W tym wyjątkowym dniu uczniów zaszczycił swą obecnością zastępca Wójta Gminy Sanok Paweł Wdowiak. Na zakończenie uroczystości przedstawiciel trójki klasowej podziękował Dyrektor Szkoły za dokonanie Aktu Pasowania oraz Panu Wójtowi za uświetnienie uroczystości. Miłym akcentem dla nowo pasowanych były upominki od Dyrektor Szkoły, Pana Wójta Pawła Wdowiaka oraz rodziców.

Skip to content