Menu Zamknij

Wycieczka do Rezerwatu Przyrody Polanki w Bykowcach

Dnia 18 października uczniowie klas I – III uczestniczyli w wycieczce do Rezerwatu Przyrody Polanki w Bykowcach. Pogoda nam dopisała, był piękny słoneczny dzień. Przed wyjazdem ustaliliśmy zasady zachowania się w autobusie i lesie. Wraz z opiekunami i panią przewodnik- pracownikiem Nadleśnictwa Brzozów – uczniowie przemierzyli część ścieżki przyrodniczo – dydaktycznej. Dzieci podczas spaceru poznawały las różnymi zmysłami. Pokonując poszczególne etapy trasy podziwiały bogatą roślinność, grzyby oraz zwierzęta tam występujące. Nazywały drzewa, krzewy leśne i warstwy lasu.  Po prawie dwugodzinnej wędrówce wszyscy chętnie usiedli przy ognisku, aby zjeść pyszną kiełbaskę, a na deser smażony chlebek lub słodziutką piankę.

Skip to content