Menu Zamknij

Pasowanie na ucznia w naszej szkole

13 października w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klasy pierwszej. Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji, Nauczycieli oraz Rodziców zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Wykazali się dużą wiedzą z różnych dziedzin, bo na pytania przygotowane przez klasę II odpowiadali bezbłędnie.  Ślubowali: sumiennie wypełniać swoje obowiązki, pilnie się uczyć, dbać o dobre imię klasy i szkoły a swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po ślubowaniu Pani Dyrektor Leontyna Krowiak dokonała uroczystego pasowania a tym samym przyjęła wszystkich do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej w Trepczy. Rodzice z tej okazji przygotowali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.

Skip to content