Menu Zamknij

Piknik „Szkoła wolna od narkotyków i przemocy” w ZS nr 5 w Sanoku

W dniu 31.10.2018r. sześcioro uczniów naszej szkoły pod opieką p. Bożeny Zarzyki wzięło udział w Pikniku „Szkoła wolna od narkotyków i przemocy” zorganizowanym przez ZS nr 5 w Sanoku. Młodzież uczestniczyła w warsztatach quillingu, pieczenia pizzy oraz wysłuchała relacji podróżnika i obejrzała zdjęcia z wyprawy na Mount Blanc. W trakcie Pikniku został przeprowadzony konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia i konkurs plastyczny „Agresji i przemocy mówimy stop”.

Uczennica kl. 3 gimnazjum Michalina Lewicka za swoją pracę otrzymała wyróżnienie i nagrodę rzeczową (pendrive, słuchawki, kubek). Natomiast szkoła za udział w konkursie frekwencyjnym otrzymała tablet, powerbank, opaskę fitness, słuchawki i pendrive.

Skip to content