Menu Zamknij

Szkolny KONKURS HALLOWEEN PROJECT 2018

Straszą, czarują, rozbawiają i wprowadzają w dobry nastrój… te nasze dyniowe, kukiełkowe, szkieletowe i plastyczne cudaki. Ogłaszamy, że konkursowe zmagania zostały zakończone a poziom prac z roku na rok staje się coraz wyższy, co więcej, pomysłowość autorów oraz wykonanie zasługują na wielką pochwałę!

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, których projekty wzbudzały silne emocje wśród oglądających konkursową wystawę. Gratulujemy przede wszystkim laureatom, gdyż jury w tym roku zwracało szczególną uwagę na oryginalność i niepowtarzalność, a tym samym kreatywność i inwencję twórczą naszych uczniów.

Nagroda główna: Marcin Makowski (Big Spider)

Nagrodzone prace: N. Płoska (The house of witch) , K. Lisowski (Sceleton), P. Stec (Scared Tree), A. Chrząszcz (Ghosts’ Family), W. Kocyłowska (Ms Witch and Mr Monster)

Wyróżnienia (pumpkins): I. Iwaniszyn, M. Kędzior, P. Piecuch

Organizatorem szkolnego konkursu była nauczycielka języka angielskiego pani Mariola Gorczyńska.

” Treat or Trick, Trick or Treat…”
Poczęstunek lub psota, psota lub poczęstunek…
See you!

Skip to content