Menu Zamknij

Program antynikotynowej edukacji zdrowotnej „Bieg po zdrowie” zakończony

Program antynikotynowej edukacji zdrowotnej „Bieg po zdrowie” był realizowany na zajęciach z wychowawcą w kl. 4 od listopada 2018 r.  do maja  2019 r. Uczniowie dowiedzieli się o szkodliwości palenia papierosów, poznali, jakie są koszty palenia i co można w zamian kupić. Przeprowadzili wywiady z rodzicami i innymi osobami, przygotowali plakaty oraz reklamy niepalenia. Nauczyli się również asertywnie odmawiać.

Wspólną pracę uwieńczył konkurs plastyczny pod hasłem „Nie pal. Palenie szkodzi”, zorganizowany przez p. Bożenę Zarzykę i p. Wiolettę Burdziak- Zabłotny, którego laureatami zostali: Amelia Buczek, Maja Łakos, Oliwia Wojtas i Kacper Woźniak.

Nagrody w konkursie ufundowała Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Sanoku.
Serdecznie dziękujemy.

Skip to content