Menu Zamknij

Wycieczka do Woli Sękowej

Uczniowie klas I-III wraz z nauczycielami odwiedzili Uniwersytet Ludowy Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej. Dzieci brały udział w warsztatach malowania na szkle metodą tradycyjną. Odrysowywały kontur, następnie wypełniały kształty różnymi kolorami. W efekcie powstały ciekawe obrazy kwiatów, zwierząt i krajobrazów. Kolejny warsztat polegał na stworzeniu własnego, ulepionego z gliny naczynia. Praktyka poprzedzona była teorią przekazaną przez mistrzynię w tym fachu Panią Katarzynę Ziomek. Wszyscy podziwialiśmy niesamowite prace nauczycieli i studentów Uniwersytetu, które znajdowały się na wszystkich ścianach, parapetach i półkach. Wracając odwiedziliśmy  salę zabaw Urwis, w której wszyscy uczniowie mogli się pobawić i zjeść smaczny poczęstunek. Mimo deszczowej pogody atmosfera była bardzo wesoła. Z pewnością będziemy wspominać ten dzień jeszcze przez długi czas!

Skip to content