Menu Zamknij

Rozstrzygnięcie konkursu na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową

W czwartek 14.12.2023 r. odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu w klasach I-III na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową. Wszystkie kartki były bardzo oryginalne i staranne, a niektóre z nich zaskakiwały pięknym i kreatywnym wnętrzem, a także serdecznymi życzeniami. Wyłoniono 3 laureatów oraz przyznano 2 wyróżnienia. Wszystkie kartki świąteczne zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu.

I miejsce: Oliwia Werbowska, kl. III

II miejsce: Zofia Furniadys, kl. II

III miejsce: Natalia Polańska, kl. III

Wyróżnienia: Hanna Łakos, kl. III

                        Tymoteusz Szpieg, kl. I

 Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom!

Organizatorami konkursu były panie: Anna Rychlicka i Bogusława Kaczmarska.

Skip to content