Menu Zamknij

Spotkanie z podróżnikiem z grupy „Trzask.pl”

Podczas spotkania z podróżnikiem z grupy „Trzask.pl” uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni na wyprawę do Tajlandii. Spotkanie odbyło się w dniu 19 marca 2019 r. podczas, którego w sposób barwny i zabawny opowiedziane zostały treści geograficzno-przyrodnicze, społeczno-kulturalne oraz historyczne, charakterystyczne dla omawianego kraju. Spotkanie zostało wzbogacone o bogaty materiał fotograficzny z podróży do Tajlandii. Pokazywanym fotografiom towarzyszył ciekawy opis słowny zawierający mnóstwo istotnych dla tego rejonu świata informacji, masę ciekawostek oraz sytuacji i przygód, które miały miejsce w czasie trwania wyjazdu, a także pokaz przywiezionych rekwizytów. Spotkanie z podróżnikiem wzbudziło duże zainteresowanie i pozytywny odbiór ze strony uczniów. Zachęciło ich do poznawania świata, zdobywania wiedzy oraz realizowania marzeń i rozwijania swoich pasji.

Spotkanie z podróżnikiem zorganizowała p. Maria Siedlecka.

Skip to content