Menu Zamknij

Światowy Dzień Życzliwości

21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień pod hasłem „Bądź dla wszystkich życzliwy, a świat będzie szczęśliwy…”. Dzień ten służy promowaniu idei pokoju na całym świecie poprzez okazywanie przyjaznych emocji.

Uczniowie mogli zacząć dzień od wylosowania sobie życzliwego „hasła na dziś” – żółta opaska założona na nadgarstku przez wszystkie lekcje przypominała o ważnych życiowych wartościach. Humor i miał też poprawić słodki cukierek, który rozdawały przedstawicielki SU.

Wśród społeczności szkolnej- na przekór szarej, listopadowej aurze- zagościł żółty kolor. Miał on symbolizować to, co daje nam wszystkim wzajemna życzliwość- poczucie radości, chęci do wspólnego działania, znalezienie powodu do uśmiechu.

Skip to content