Menu Zamknij

Szczęśliwej drogi, już czas…

KLASA ÓSMA ŻEGNA SWOJĄ SZKOŁĘ

Spędziliśmy z Wami osiem lat, razem śmialiśmy się a czasami i płakali. Zdobywaliśmy nową wiedzę i doświadczenia, było nam dobrze i źle, radośnie i smutno… jak to w życiu. Dorastaliśmy i zmieniali się, aż nadszedł czas naszego pożegnania. Czas pożegnania inny niż zawsze, bo w czasie pandemii.

Chcielibyśmy osobiście podejść do każdego nauczyciela, pracownika szkoły, ucznia i powiedzieć proste – płynące z głębi serca – słowa: dziękuję, nie zapomnę, będę tęsknić, do zobaczenia… 

Nie możemy tego zrobić, dlatego chcielibyśmy przekazać nasze pożegnanie i zarazem podziękowanie właśnie tutaj, gdyż nie mamy innej możliwości. Zapraszamy do obejrzenia naszego filmiku i prezentacji, które staraliśmy się przygotować najlepiej jak umiemy.

Absolwenci 2020

Skip to content