Menu Zamknij

Sukcesy recytatorskie i wokalne uczennic klasy piątej i szóstej

Z radością informujemy, że uczennice naszej szkoły wspaniale zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne w I Konkursie „Katyń w pieśni i poezji” zorganizowanym przez Wydział Promocji i Kultury Starostwa Powiatowego w Sanoku i Koło Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Sanoku z okazji 80. rocznicy Zbrodni Katyńskiej.

Ze względu na stan pandemii konkurs odbył się online, dlatego pani Bożena Zarzyka przesłała do organizatorów nagrania wideo recytacji i występów wokalnych swoich uczennic. Do konkursu należało przygotować i zaprezentować dwa utwory: wiersze lub piosenki wybrane z listy przygotowanej przez organizatora.

W zmaganiach konkursowych wzięło udział 26 recytatorów oraz 17 wokalistów i zespołów. Dlatego tym bardziej cieszą nas wyniki uczennic, które godnie reprezentowały naszą szkołę.

Jury konkursu, po obejrzeniu nadesłanych nagrań, postanowiło przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

Konkurs recytatorski:

  • II miejsce  – Amelia Buczek, kl.5
  • III miejsce – Zofia Ziemlewicz, kl.6
  • Wyróżnienie: Maja Łakos, kl.5

Konkurs wokalny:

  • II miejsce – Oliwia Wojtas, kl. 5

Serdecznie gratulujemy i życzymy uczennicom dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich pasji.

Skip to content