Menu Zamknij

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego odbyło się w naszej szkole 26 czerwca 2020 roku i – ze względu na pandemię – miało nietypowy charakter. Uczniowie „uzbrojeni” w maseczki, a niektórzy także w rękawiczki, odbierali swe świadectwa z rąk wychowawców zachowując przy tym obowiązujące procedury sanitarne.

Po raz ostatni dyrektor szkoły Leontyna Krowiak skierowała swe słowa do uczniów klasy ósmej, którzy zakończyli naukę w szkole podstawowej i stali się jej absolwentami rocznik 2020. Po otrzymaniu świadectw i dyplomów absolwenta, nagród a także listów gratulacyjnych dla rodziców, pożegnalną piosenką, podziękowaniami i życzeniami dla wszystkich, którzy wspierali ich przez te wszystkie lata, ósmoklasiści opuścili mury naszej szkoły żegnani przez ich wychowawczynię panią Mariolę Gorczyńską.

Pozostałe klasy, w określonych odstępach czasowych, także odebrały swe świadectwa i zakończyły naukę zdalną oraz ten trudny rok szkolny udając się na zasłużone wakacje.

Życzymy zarówno nauczycielom, jak i pracownikom szkoły, uczniom i ich rodzicom wypoczynku, relaksu oraz dużo zdrowia i samych słonecznych wakacyjnych dni!

Skip to content