Menu Zamknij

Szlachetne serca dla Świątecznej Paczki

Takim mianem można śmiało nazwać rodziców, uczniów, nauczycieli, dyrekcję oraz pracowników naszej szkoły. Mianem ludzi szlachetnych, ponieważ ogrom serca i hojności, jaki wszyscy włożyli w skompletowanie Świątecznej Paczki, przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.

1 grudnia otrzymaliśmy opis rodziny w potrzebie, składającej się z 5-ciu osób: mama, tata, dwóch synów i córka. Postawiliśmy sobie za cel, aby zakupić wszystko, co było na liście, a przede wszystkim spełnić marzenia najmłodszego syna, który czekał na słodycze i zabawki. Zbiórka trwała 3 tygodnie.  Dzięki ofiarności UCZNIÓW, RODZICÓW, NAUCZYCIELI ORAZ PRACOWNIKÓW SZKOŁY udało się zrealizować wszystkie punkty z listy: żywność, produkty chemiczne, zabawki, przybory, ubrania, ręczniki, słodycze. W sumie spakowaliśmy 7 dużych kartonów darów!!!! Również zostały zebrane pieniądze od Grona Pedagogicznego i Pracowników szkoły z przeznaczeniem na zakup karty podarunkowej do sklepu Kaufland.

Ta zbiórka był dla nas wszystkich piękną lekcją: pokory i serdeczności, a nasze dzieci nauczyła, iż odmawiając sobie słodyczy lub zabawek, mogą pomóc innym, co często jest bardziej satysfakcjonujące niż zakup czegoś dla siebie.

Skip to content