Menu Zamknij

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się w naszej szkole 25 czerwca 2021r. Na sali gimnastycznej zebrała się klasa VIII i klasa VII, obecni byli też nauczyciele, z Panią Dyrektor na czele i rodzice.  Klasa VIII przedstawiła krótką część artystyczną i podziękowała za osiem lat nauki i opieki w szkole podstawowej. Pani Dyrektor podsumowała mijający, trudny rok szkolny, w większości przebiegający w ramach nauki zdalnej i zwróciła się do absolwentów, gratulując im osiągniętych wyników w nauce i życząc sukcesów w dalszej edukacji. Następnie wręczyła: najpierw List Gratulacyjny rodzicom ucznia, który otrzymał świadectwo z wyróżnieniem, a później świadectwa poszczególnym uczniom. Na końcu klasa VII pożegnała klasę VIII i wręczyła im drobne upominki. Rada Rodziców ufundowała nagrody książkowe dla uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Dekorację na akademię przygotowały: P. Natalia Szybka i P. Aneta Mąka.

Skip to content