Menu Zamknij

Uroczystość pasowania-uczniowie po raz PIERWSZY

„Jesteśmy dumni, że możemy pierwszoklasistami dziś się stać,

i choć nie jesteśmy superbohaterami to nie musimy się bać”

Tymi słowami dnia 12.10.2023 r. uczniowie klasy pierwszej zakończyli część artystyczną przed swoim ślubowaniem. Jako brać szkolna cieszymy się ogromnie, że możemy włączyć w poczet uczniów tak radosnych, ambitnych i zdolnych ludzi. Swój potencjał klasa pierwsza zaprezentowała oryginalnym przedstawieniem jakim było „Bajkowe pasowanie” a następnie poważną postawą podczas wypowiadania słów obietnicy jaką jest Ślubowanie. Pani dyrektor Maria Siedlecka uczyniła dzieciom honor pasowania i każdego pierwszaka włączyła w poczet uczniów kładąc na ramionach symboliczny choć gigantyczny w oczach dzieci ołówek. Na przedstawienie przybyli zaproszeni goście: rodzice, uczniowie i nauczyciele, a nawet reprezentacja gminy w postaci Pana Zastępcy Wójta Pawła Wdowiaka. Uczniowie otrzymali upominki i symboliczne dyplomy, a po zakończonej części oficjalnej biesiadowali w swojej klasie jako pełnoprawni uczniowie pierwszej klasy. Akademię przygotowała pani wychowawczyni Magdalena Zubel we współpracy z p. Natalią Szybką, Iwoną Brodzicką i Agnieszką Gajos.

https://gminasanok.pl/galeria/pasowanie-na-ucznia-20232024-w-szkole-podstawowej-w-trepczy.html

Skip to content