Menu Zamknij

Wizyta Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Stanisława Jamrozka

Dnia 28 marca 2019r. naszą szkołę odwiedził ks. bp Stanisław Jamrozek. Z tej okazji gościliśmy również Wójta Gminy Sanok panią Annę Hałas, przewodniczącą Rady Gminy panią Bogusławę Kaczmarską oraz ks. proboszcza Piotra Rymarowicza.

W imieniu całej społeczności szkolnej ks. bp. przywitała p. dyrektor Leontyna Krowiak oraz przedstawicielka najmłodszych uczniów, Antonina Lewicka. Następnie zostały zaprezentowane tradycje patriotyczne szkoły i osiągnięcia uczniów, związane z obchodzeniem świąt oraz działalnością charytatywną. Prezentację wzbogaciła recytacja wierszy w wykonaniu uczennic klasy IV – Oliwii Wojtas i Amelii Buczek.

Następnie głos zabrał ks. bp Stanisław Jamrozek. Zachęcał uczniów do nauki i aktywności sportowej. Obdarowany piłką nożną z przyjemnością zaprezentował swoje umiejętności. Najmłodsi uczniowie zadawali mnóstwo pytań, na które ks. bp z radością odpowiadał. Na koniec udzielił wszystkim uczniom i nauczycielom pasterskiego błogosławieństwa.

Pięknym podsumowaniem wizyty był występ wokalny Amelii Chrząszcz, która zaśpiewała wzruszającą pieśń maryjną, w trakcie której ks. bp złożył wpis do księgi pamiątkowej.

Skip to content