Menu Zamknij

Wspieraj naszą szkołę TALENCIAKIEM!

Akcja Szkoły Pełne Talentów zbliża się do końca, nasza szkoła także malutkimi kroczkami zbliża się do celu, czyli pozyskania dla uczniów wybranych pomocy dydaktycznych. Malutkimi kroczkami, ponieważ w chwili obecnej zgromadziliśmy 278 Talenciaków, a potrzebujemy ponad 400 kartoników. Apelujemy więc i zachęcamy do wsparcia naszej placówki i przekazania nam Waszych Talenciaków, które zostaną zeskanowane, zwiększą konto szkoły i przybliżą nas do celu.

https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/szkola?partyId=87040006141

Rodzicu, uczniu, sympatyku naszej placówki, jeśli nie możesz dostarczyć nam kuponów, też masz możliwość nas wesprzeć samodzielnie skanując lub wpisując numer kuponu (nawet z innego miasta) na tym właśnie koncie na stronie kampanii. Akcja wydawania Talenciaków wygasa 5 listopada 2023 roku.

Apelujemy zatem o pełną mobilizację i przypominamy, że po zakończeniu akcji spośród zebranych Talenciaków odbędzie się losowanie a wygrany kupon ,,przyniesie” właścicielowi nagrodę!

NIE ZWLEKAJ, DZIAŁAJ!

Skip to content