Menu Zamknij

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W dniu 28.09 w naszej szkole odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Były one poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci przygotowali plakaty, na których umieścili swoje pomysły, propozycje, jak również konkretne działania. Do wyborów zgłosiło się 11 kandydatów z klas od IV do VIII. Głosowanie było tajne, a każdy uczeń z klas od IV do VIII mógł oddać jeden głos na specjalnie przygotowanych kartkach. Nad całością wyborów czuwali opiekunowie SU- Pani Natalia Szybka i Pan Mariusz Sumara.  

Głosami szkolnych wyborców Przewodniczącym Szkoły został Oliwer Jastrzębski – uczeń klasy VIII, zastępcą – Amelia Bartkowska z klasy V, skarbnikiem – Oliwia Wojtas z klasy VIII, sekretarzem – Piotr Leszczyk z klasy V, natomiast członkami zostali: Oliwia Biodrowicz – klasa VII, Patrycja Szczujko – klasa VII, Mateusz Adamczyk – klasa VI oraz Kacper Nowakowski – klasa V.  

Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział, natomiast zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.  

Skip to content