Menu Zamknij

Wycieczka do Rzeszowa i Łańcuta

31 maja klasy 4 i 5 zamiast w szkole spędziły w Rzeszowie i Łańcucie pod opieką wychowawców p. Ewy Rajtar i p. Mariusza Sumary oraz nauczycieli wspomagających. Wycieczka rozpoczęła się od zwiedzenia Muzeum Okręgowego w Rzeszowie, gdzie dziewczynki najbardziej zainteresowała kolekcja historycznych strojów oraz akcesoriów damskich. Kolejną atrakcją była zabawa w Parku Trampolin – po ubraniu specjalnych skarpet można było spożytkować swoją energię skacząc i rzucając się w baseny pełne kulek lub elastycznej pianki. Najodważniejsi podjęli się wspinaczki po parku linowym spacerując wysoko nad głowami swoich kolegów. Następnym punktem naszej wycieczki był Zamek w Łańcucie. Spacerując po kolejnych salach dzieci zachwycały się wnętrzami, bogactwem zdobień i przeznaczeniem poszczególnych pokoi. Po obejrzeniu Zamku cała grupa udała się do powozowni obejrzeć wspaniałą kolekcję 55 powozów konnych. Po zwiedzaniu przyszła pora na zakup pamiątek i na zasłużony posiłek. Pogoda dopisała i wyjazd należy zaliczyć do bardzo udanych.

Skip to content