Menu Zamknij

Wycieczka w ramach przedsięwzięcia pn. Poznaj Polskę

2 czerwca uczniowie klas I – III naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce dofinansowanej w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pn. Poznaj Polskę. Zwiedziliśmy dwa miejsca wskazane przez MEiN:

  1. Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce, oraz
  2. Muzeum Podkarpackie w Krośnie.

Po trudach zwiedzania udaliśmy się na krośnieński rynek do „Posmakuj Krosno” na pizzę. Następnie wybraliśmy się do Pijalni Czekolady w Korczynie. Tu dzieci uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych, gdzie pod bacznym okiem pracowników przygotowywały różnego rodzaju i smaku lody. Na koniec był czas na „czekoladowe” zakupy w przyzakładowym sklepiku. Wycieczka była bardzo udana, pełna wrażeń i atrakcji.

Skip to content