Menu Zamknij

Wyniki XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi”

Miło nam poinformować, że został rozstrzygnięty XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci przebiegający pod hasłem: „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”, którego celem było promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego oraz popularyzowanie Wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat. Biorąc pod uwagę kryteria, takie jak, samodzielność, estetykę, oryginalność i pomysłowość oraz zgodność z tematyką konkursu, jury nagrodziło wielu uczestników. Wśród nich znalazły się uczennice z naszej szkoły: Julia Woźniak z kl.3 i Oliwia Biodrowicz z kl.5, której praca zdobyła wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Skip to content