Menu Zamknij

Sukces w konkursie polonistyczno-informatycznym

8 czerwca w CDN w Sanoku odbyło się podsumowanie Międzypowiatowego Konkursu „Wirtualne potyczki ortograficzne”. Miał on na celu utrwalenie znajomości zasad polskiej orografii i polegał na przygotowaniu prezentacji w programie PowerPoint (z wykorzystaniem hiperłączy). Wśród kilkudziesięciu prac została wyróżniona prezentacja pt. „Leśne przygody z ortografią” przygotowana przez ucznia kl. V Bartłomieja Sobolaka, pod opieką polonistki, p. J. Lewickiej. Pani dyrektor CDN – Z. Kijowska, wręczając dyplomy i nagrody, gratulowała uczestnikom i ich opiekunom, że w trudnym okresie zdalnego nauczania podjęli się trudu przygotowania do konkursu. Barkowi serdecznie gratulujemy i życzymy zapału i kreatywności przy podejmowaniu kolejnych wyzwań.

Skip to content