Menu Zamknij

„Zemsta” na plakacie

W XIII edycji ponadpowiatowego konkursu teatralnego „Kurtyna wyobraźni” odbył się konkurs wiedzy o teatrze oraz konkurs plastyczny, w którym wzięły udział 3 uczennice naszej szkoły: Emilia Biega z kl. 8, Oliwia Biodrowicz i Wiktoria Potomska z kl. 5. Dziewczyny, po konsultacjach z polonistką – p. Joanną Lewicką, przygotowały plakaty do przedstawienia „Zemsty” A. Fredry. Ich wspaniałe prace można podziwiać na wystawie oraz dołączonych zdjęciach. III miejsce w tym konkursie uzyskała Oliwia Biodrowicz, której praca ukazuje miłość Klary i Wacława, a także nienawiść Cześnika i Rejenta. W technice wykonania przyciąga uwagę oryginalnie wykonany murek zrobiony z drobnych kamyczków.

Uczestnicy konkursów otrzymali dyplomy, a laureaci również nagrody książkowe. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Skip to content