Menu Zamknij

Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2023 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie zaangażowani w działania samorządu pod opieką p. E. Rajtar i p. W. Burdziak-Zabłotny przygotowali część artystyczną, podczas której przenieśliśmy się do kilku teleturniejów.  Z dużym zaangażowaniem publiczności odbyło się rozpoznawanie pań nauczycielek na podstawie ich zdjęć z dzieciństwa, czyli „Twoja twarz brzmi znajomo”. Po czym dwie drużyny „Mądralińskich” – nauczycieli i „Milusińskich” – uczniów rywalizowały w „Familiadzie”, którą tradycyjnie poprowadził – Bartek Sobolak. Dziękujemy nauczycielom i uczniom, którzy z zaangażowaniem rozpoznawali i śpiewali piosenki w teleturnieju „Jaka to melodia?”- przyznacie, że podpowiedzi nie były takie oczywiste. Na koniec mogliśmy podziwiać talent artystyczny nauczycieli i uczniów w Klamburach. Już dawno akademia nie trwała tak długo, ale była to spora dawka dobrej zabawy i humoru.

Po zakończonych turniejach uczniowie wręczyli nauczycielom kwiaty i podziękowali za ich zaangażowanie w codziennej pracy.

Pani Dyrektor Maria Siedlecka przyjęła życzenia i kwiaty od uczniów i rodziców oraz złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły z okazji ich święta. Wręczyła również nauczycielom nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej.

Skip to content