Menu Zamknij

Europejski Tydzień Sportu

Nasza szkoła już tradycyjnie co roku włącza się w obchody Europejskiego Tygodnia Sportu.  W tym roku dziewiąta edycja tego tygodnia odbyła się w dniach 23 – 30 września.  Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Tydzień ten ma zapoczątkować nowe działania oraz opierać się na już istniejących, udanych przedsięwzięciach o charakterze europejskim, krajowym, regionalnym lub lokalnym. Ta ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny) ma zachęcić obywateli do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia oraz przez cały rok! Nasi uczniowie brali udział w aktywnych przerwach, grali w gry zespołowe: piłkę nożną, piłkę siatkową, piłkę koszykową, piłkę chińską, w ringo, w tenisa stołowego, w szachy.

Skip to content