Menu Zamknij

Konkurs wiedzy o Sejmie

21 września 2022 r. w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach odbył się Konkurs wiedzy o Sejmie zorganizowany z inicjatywy Posła na Sejm RP Pana dr. Piotra Uruskiego oraz Biura Komunikacji Społecznej Kancelarii Sejmu. Na konkursie obecne były również władze Gminy Sanok z Panią Wójt Anną Hałas na czele. Wszystkich gości przywitała Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Niebieszczanach. Następnie przedstawiciele uczniów z tej szkoły zaprezentowali krótką historię Sejmu. Później Panie z Wszechnicy Sejmowej miały wykład połączony z prezentacją multimedialną. Po tej części nastąpił właściwy Konkurs wiedzy o Sejmie. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy VIII – Amelia Buczek i Oliwia Wojtas. Po rozwiązaniu testu nastąpiło ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów i nagród. Dla naszych uczennic na pewno było to kolejne nowe i ciekawe doświadczenie.

Skip to content